Doprava - Avelimote s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tuzemská a mezinárodní doprava, logistika ...
Tato firma byla založena v roce 1998 jako dopravní firma do 3,5t s jednou dodávkou s rozvozem po CZ. V roce 2004 jsme se rozrostli o koncesi v mezinárodní a vnitrostátní dopravě nad 3,5t a to na dvě dodávky a jedno Iveco EuroCargo o celkové hm. do 7,5t. V roce 2007 pořizujeme Iveco EuroCargo a Daf  LF o celkové hm. do 12t. V roce 2010 pořizujeme první tahač zn: Iveco Stralis LowDeck. V roce 2011 pořizujeme druhý tahač zn: Mercedes Actros LowDeck. V roce 2012 pořizujeme tentokrát dva nové tahače zn: Mercedes Actros LowDeck a zároveň dva modely MB Atego 1240. V roce 2013 pořizujeme opět dva tahače LowDeck ale tentokrát testujeme Scania R440. Dále v tomto roce 2013 pořizujeme a testujeme mezi prvníma novou soupravu MB Atego NEW 1230 euro 6 . Více než patnáct  let zkušeností a práce jsou zárukou kvality a dinamického rozvoje. Rok 2014 je pro nás zlomový a převádíme firmu na požadavek našeho klíčového partnera z fyzické na právnickou a to Avelimote s.r.o. Do této firmy nakupujeme náší první soupravu Scania R410 EcoLution LowDeck Euro 6 s návěsem Krone MegaLiner, dále Atego 1230 E6 a konečně naše první Scanie R450 TOPLINE.

Dnes již vlastníme flotilu aut kde jsme schopni zajistit rozvoz od kartonu až po váhu 25t.


Všechny vozy jsou sledovány a hlídany na GPS jednotkách  :

            


Jsme schopni spolehlivě a efektivně zajistit přepravu komerčních zásilek, i navrhnout a realizovat. Stačí se jen spolehnout na naše služby, a mi budeme vždy ve správný čas na správném místě. Náklad máme pojištěn u společnosti ČP pojišťovny, a v případě větší hodnoty přepravovaného zboží lze kdykoliv připojistit.

Věříme, že úspěšná spolupráce s naší firmou umožní našim zákazníkům optimalizovat obchodní činnosti, snižovat náklady, expandovat po celém světě a lépe tak plnit přání jejich zákazníků.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky